Декомунізація в Дніпрі не завершена, - Єгор Гуськов

12.04.2018 21:45

Декомунізація в Дніпрі не завершена, а влада відмовляється прибирати радянські символи у місті, хоча вже давно прийшов час позбавлятися комуністичної пропаганди.

Про це в своєму коментарі інтернет-виданню "ДНІПРО.ГОЛОВНЕ" заявив голова Дніпровського міського об‘єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» Єгор Гуськов.

"На мою думку, декомунізація в місті Дніпрі не завершена, тому що деякі об'єкти комуністичної спадщини не були прибрані. Це стосується об'єктів біля Дніпровського театру драми та комедії на проспекті Яворницького, об'єктів на Соборній площі та інших об'єктів. Громадськість підтримує декомунізацію, але не можу сказати, що міська влада надто ретельна та ініціативна в цьому плані. Особисто мене не влаштовує те, що влада відмовляється прибирати символ "червоної зірки", який ще можна знайти в багатьох місцях Дніпра", - говорить він.

Читайте также: В Днепре власти не спешат выполнить закон о декоммунизации

Треба ставитись до виконання цього закону не формально, а як можливість перевтілення всього суспільного простору міста. Будь-яка згадка про ідеологію чи символіку СССР повинна бути прибрана.

"Наприклад, танк в Дніпрі на Гагаріна є символом окупації України армією Совєцького Союзу, яка наступала зі сходу в 1943 році. Це розуміли росіяни тоді, розуміють це і українські націоналісти зараз. Але для загалу такі танки, які розставлені по всій країні (один є в Чернівцях, наприклад), подавались українцям як символ "звільнення". І більшість українців в це, нажаль, досі в це вірить. А по суті, росіяни вчинили вдалий обман - із окупантів, які військом і терором насаджували свою колоніальну диктатуру з 1917 по 1991 рік в Україні, вони вдало перетворились на "асвабадітєлєй", - заявив Єгор Гуськов.

Прийшов час переосмислювати роль СРСР в історії української державності і більш широко та наполегливо позбавлятись об'єктів комуністичної пропаганди, яка завжди несе в собі приховану спробу легітимації російського імперіалізму, наголошує активіст.

Комментарии
Юрий
13.04.2018
Ребята-комментаторы! Вы что, хотите чтобы парень слез с грантов и пошёл работать, по Библии, в поте лица своего? Побойтесь бога! Скоро в Украине грантоедов будет больше чем работающих! А у них столько дел- сколько всего ещё надо переименовать, снести, сломать!
Иван
13.04.2018
"Громадськість підтримує декомунізацію", собственно очень хотелось узнать, что это за громадськiсть такая и причислены ли к ней жители города? А то иногда кажется, что это некая каста особых, которые на правах особо приближённых к Перуну и Одину взяли на себя роль всех и вся
Марина
13.04.2018
Читая бред автора явственно чувствуется полное отсутстствие в стране психиатрической помощи.
Александр
12.04.2018
Жаль зашоренного юношу. Он не усвоил главную истину:историю нужно не переписывать,в угоду действующей власти,а делать выводы! На его веку еще будет достаточно трактовок прошлых и настоящих событий,любопытно что он будет петь... А таких крикунов в истории хватало...
Юрий Александрович
12.04.2018
Вы бы защищали не мову, а людей
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат