Чучело Крупского повесят на Европейской площади?

11.02.2015 15:27

В пятницу, 13 февраля, в 18:00 на Европейской площади Днепропетровска будут «вешать на столбах российских, западных и украинских продажных политиков, журналистов, ментов и т.д.». Разумеется, речь идет о чучелах скомпрометировавших себя «деятелей». Такую акцию назвали "Шабаш Хунты".

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Прислать кандидатуру для символического повешения можно непосредственно организатору акции Виталию Роменскому в соцсети Facebook. Кроме имени кандидата, необходимо предоставить короткую информацию о кандидатуре для чучела и аргументы, почему оно должно быть на аллее. Всю информацию организаторы проверяют, дабы не было клеветы.

Чучела человеческого вида, сделанные из старых вещей, будут висеть на 11 столбах на Европейской площади. К каждому из них будет прикреплена табличка с фамилией, именем и «грехами». Предполагается повесить олицетворение Путина, Лаврова, Кобзона, Кадырова, а также сделать сборные образы, например, продажного «мусора». Вероятно, что среди выше перечисленных окажутся и представители днепропетровских властей, как то Анатолий Крупский, первый заместитель городского головы, и Ирина Прилипа, директор управления транспорта и связи Днепропетровского городского совета.

Читайте также: У березні суд розгляне позов щодо зняття Крупського з посади віце-мера Дніпропетровська

По материалам: Днепр. Инфо

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
тыргыр
15.02.2015
Ну повесили Крупского, а толку ? Все равно как Коломойский скажет, так и будет. Думаете у нас есть свобода выбора ?
Наташа
12.02.2015
Виталий, вы проводили соц опрос по кандидатуре Прилипы и Крупского? Если нет, то к чему эта самодеятельность? Или вы общественник, который поймал звезду, решил, что правит миром?
Костя
12.02.2015
Согласен с комментарием Владимира на 100%. Виталий ты дебил, Прилипа единственный руководитель в сфере транспорта, который на своем месте.Никакого морального права и знаний в области транспорта у тебя нет, чтобы так осуждать ее деятельность.Почему Вы, активисты, не активны при подорожании топлива, которое на мировом рынке упало в половину, а у нас - нонсенс- дорожает, почему молчите, когда ЕЖЕДНЕВНО дорожают продукты? Транспорт- есть альтернативы( велосипед, пешком, бегом) и бесплатно, а в магазин ходим каждый день, или тебя эти цены устраивают? Скорее всего там пиздеть не на кого.
Владимир
11.02.2015
Виталий! С Крупским и Прилипой это явный перебор! Чем чудить и горлопанить, запишись в украинскую полицию, пройди мед.комиссию в военкомате, стань героем АТО, покомандуй батальоном, вот тогда будешь иметь моральное право критиковать представителей власти.
ДяДяЖеНя
11.02.2015
Так сам "председатель" захотел, а "Председатель" с БОЛЬШЕЙ буквы надо писать иначе и мне на веревке болтаться.
Крупский
11.02.2015
Роменский явный параноик- такие акции кому на руку?
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат