Горсовет хочет списать 734 тыс грн на погибшие из-за неблагоприятных условий деревья, - Жуков

13.05.2015 13:54

Днепропетровские чиновники хотят списать погибшие из-за неблагоприятных условий деревья на сумму 734 тыс грн. 

Об этом сообщает депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков на своей странице в фейсбук, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня в горсовете на постоянной комиссии по законности рассматривали проект решения горсовета о списании погибших деревьев за 2014 год. На какую сумму и сколько погибло деревьев, знаете? На 734 тыс грн и 1 452 дерева, купленных за бюджетные деньги. Это и сосны, и туи, даже магнолии и платан. Основание - неблагоприятные условия (типа зимой холодно, а летом жарко). Виноватых в этом нет. Хотели просто списать как всегда. Комиссия не проголосовала завизировать решение и истребовала на следующее заседание протокол служебного расследования по этому вопросу. Даже за погибшие деревья и нанесенный ущерб кто-то ж отвечать должен?», - написал депутат.

Комментарии
Удар
08.07.2015
Сколько денег отмывают на деревьях!!! Сносят, омолаживают, обрезают. А кто контролирует заказчиков? А почему любят сносить только акацию?Да потому, что 1 м3 дров стоит 400 грн. Никто не спросит где утилизируют древесину. Наверное, все в доле. И кто заказчик, и кто деньги выделяет и кто исплнитель работ.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат