Чиновники горсовета Днепра препятствуют доступу горожан к документам

24.04.2017 12:45

Чиновники мэрии в основном блокируют доступ горожанам к официальным документам, а за год управления мэра Бориса Филатова прозрачность власти в этом вопросе значительно ухудшилась.

Об этом свидетельствуют данные всеукраинского муниципального опроса, проведенного социологической группой "Рейтинг", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На вопрос – «Как бы вы оценили легкость доступа к информации о городском бюджете» - днепряне ответили следующим образом: 2% - легко доступна, 13% - скорее доступна, 36% - скорее недоступна, 27% - полностью недоступна, 22% - затруднились с ответом.

По этому показателю Днепр занял предпоследнее место среди 24 областных центров Украины.

По мнению жителей города, за год эта ситуация значительно ухудшилась. Если в 2016 году 23% считали, что доступ к данным бюджета достаточно прост, то уже в 2017 году эта цифра упала до 15%.

На вопрос – «Как бы вы оценили легкость к доступу информации про капитальные строительства» - ответы распределились следующим образом: 2% - легко доступна, 13% - скорее доступна, 32% - скорее недоступна, 33% - совсем недоступна, 21% - затруднились с ответом.

По этому показателю Днепр занял 22 место среди 24 областных центров Украины, а по сравнению с прошлым годом количество тех, кто считал эту информацию доступной, упало с 22% до 14%.

На вопрос – «Легкость доступа к информации о тендерах горсовета и коммунальных предприятий» - ответы распределились так: 3% - легко доступна, 21% - скорее доступна, 27% - скорее недоступна, 29% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

Также горожане считают, что им в значительной мере недоступны контакты местной власти: 5% считает, что эта информация находится в свободном доступе, 32% - скорее доступна, 26% - скорее недоступна, 18% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

Немногим лучше обстоят дела с доступом к проектам решений и планам развития города: 3% считает, что эта информация легко доступна, 24% - скорее доступна, 28% - скорее недоступна, 25% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский