Чиновники горсовета Днепра препятствуют доступу горожан к документам

24.04.2017 12:45

Чиновники мэрии в основном блокируют доступ горожанам к официальным документам, а за год управления мэра Бориса Филатова прозрачность власти в этом вопросе значительно ухудшилась.

Об этом свидетельствуют данные всеукраинского муниципального опроса, проведенного социологической группой "Рейтинг", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На вопрос – «Как бы вы оценили легкость доступа к информации о городском бюджете» - днепряне ответили следующим образом: 2% - легко доступна, 13% - скорее доступна, 36% - скорее недоступна, 27% - полностью недоступна, 22% - затруднились с ответом.

По этому показателю Днепр занял предпоследнее место среди 24 областных центров Украины.

По мнению жителей города, за год эта ситуация значительно ухудшилась. Если в 2016 году 23% считали, что доступ к данным бюджета достаточно прост, то уже в 2017 году эта цифра упала до 15%.

На вопрос – «Как бы вы оценили легкость к доступу информации про капитальные строительства» - ответы распределились следующим образом: 2% - легко доступна, 13% - скорее доступна, 32% - скорее недоступна, 33% - совсем недоступна, 21% - затруднились с ответом.

По этому показателю Днепр занял 22 место среди 24 областных центров Украины, а по сравнению с прошлым годом количество тех, кто считал эту информацию доступной, упало с 22% до 14%.

На вопрос – «Легкость доступа к информации о тендерах горсовета и коммунальных предприятий» - ответы распределились так: 3% - легко доступна, 21% - скорее доступна, 27% - скорее недоступна, 29% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

Также горожане считают, что им в значительной мере недоступны контакты местной власти: 5% считает, что эта информация находится в свободном доступе, 32% - скорее доступна, 26% - скорее недоступна, 18% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

Немногим лучше обстоят дела с доступом к проектам решений и планам развития города: 3% считает, что эта информация легко доступна, 24% - скорее доступна, 28% - скорее недоступна, 25% - полностью недоступна, 20% - затруднились с ответом.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось