Чим займається громадська рада при ДніпроОДА?

16.04.2018 13:45

Перший заступник голови Громадської ради при ОДА, ГО «Майдан-Січеслав» Вероніка Комісар в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» розповіла, що у діяльності ради є 11 основних напрямків.

Громадська рада при Дніпропетровській облдержадміністрації затверджена Розпорядженням голови облдержадміністрації 5 грудня 2017 р. на підставі протоколу установчих зборів.

«На сьогоднішній день маємо 11 основних напрямків діяльності, які відповідають структурі облдержадміністрації. Працюємо зі зверненнями громадян стосовно питань, які входять до компетенції громадської ради, проводим патріотичні та просвітницькі акції», - сказала Вероніка Комісар.

Головною метою діяльності визначили налагодження конструктивної співпраці між органами державної влади та громадянським суспільством.

«Складнощів, як таких не виникає, зараз відпрацьовуємо механізм проведення спільних заходів. Переважно в нашій компетенції співпраця з органами державної влади. До органів місцевого самоврядування звертаємось за потреби вирішення проблем визначених у зверненнях громадян», - відзначила вона.

Також активістка повідомила, що завтра, 17 квітня, пройде спільний захід Громадської ради із Дніпропетровською облдержадміністрацією, а саме дебати на тему «Україна та НАТО». Захід повністю англомовний та в ньому беруть участь дніпровські дебатери та студенти.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист, член правления ОО "Майдан Січеслав - Дніпро"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее
Голосование
Нужны ли досрочные выборы Верховной Рады?
Не знаю
Нет, не нужны
Да, нужны