Чим займається громадська рада при ДніпроОДА?

16.04.2018 13:45

Перший заступник голови Громадської ради при ОДА, ГО «Майдан-Січеслав» Вероніка Комісар в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» розповіла, що у діяльності ради є 11 основних напрямків.

Громадська рада при Дніпропетровській облдержадміністрації затверджена Розпорядженням голови облдержадміністрації 5 грудня 2017 р. на підставі протоколу установчих зборів.

«На сьогоднішній день маємо 11 основних напрямків діяльності, які відповідають структурі облдержадміністрації. Працюємо зі зверненнями громадян стосовно питань, які входять до компетенції громадської ради, проводим патріотичні та просвітницькі акції», - сказала Вероніка Комісар.

Головною метою діяльності визначили налагодження конструктивної співпраці між органами державної влади та громадянським суспільством.

«Складнощів, як таких не виникає, зараз відпрацьовуємо механізм проведення спільних заходів. Переважно в нашій компетенції співпраця з органами державної влади. До органів місцевого самоврядування звертаємось за потреби вирішення проблем визначених у зверненнях громадян», - відзначила вона.

Також активістка повідомила, що завтра, 17 квітня, пройде спільний захід Громадської ради із Дніпропетровською облдержадміністрацією, а саме дебати на тему «Україна та НАТО». Захід повністю англомовний та в ньому беруть участь дніпровські дебатери та студенти.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист, член правления ОО "Майдан Січеслав - Дніпро"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат