Бывший мэр Днепра раскритиковал Коломойского

21.03.2017 09:45

Бывший городской голова Днепра, а ныне народный депутат Украины Иван Куличенко раскритиковал бизнесмена Игоря Коломойского за его отношение к местному аэропорту и футбольной команде "Днепр". Он отметил, что  собственники "не смогут помешать Днепру быть успешным городом".

Об этом он заявил в своем интервью газете "Наше місто", ообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я говорил, как только стал городским головой: нельзя рассчитывать, что город будет развиваться, не имея международного аэропорта, условий для проживания приезжающих иностранцев и устойчивой связи. Вопросы проживания и связи решены. Остался аэропорт. Если он будет работать так, как сегодня, Днепр превратится в уездный город", - сказал Иван Куличенко.

Читайте также: "Война и мир" Игоря Коломойского

По его словам, мы не можем конкурировать с Одессой или Львовом по туризму.

"Хотят или нет этого сегодняшние собственники аэропорта, они не смогут помешать Днепру быть успешным городом. «ПриватБанк» остается одним из самых успешных банков Украины, несмотря на то, куда его завели. То же сделали и с аэропортом, и с футбольным клубом «Днепр». Это звенья одной цепи", - считает экс-мэр Днепра.

Читайте также: В Днепре хотят создать коммунальный аэропорт

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю