Бывший министр обороны и советник Януковича баллотируется на Днепропетровщине

25.09.2014 16:55

На 38 одномандатном избирательном округе народный депутат Украины, бывший Министр обороны Александр Кузьмук зарегистрирован в качестве кандидата-самовыдвиженца.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Странно то, что на официальном сайте Центризбиркома отсутствует политическая предвыборная программа Александра Ивановича, что является обязательным условием для участия в выборах.

Напомним, Александр Кузьмук дважды в истории независимой Украины занимал наивысший пост Министерства оброны (11 июля 1996 года — 24 октября 2001 года и 24 сентября 2004 года — 3 февраля 2005 года). Сейчас ни у кого не остается вопросов по поводу плачевного состояния обороноспособности Украины.

По итогам досрочных выборов-2007 стал народным депутатом Верховной рады Украины 6 созыва по списку Партии регионов.

С 11 марта 2010 года — советник Президента Украины Виктора Януковича.

Комментарии
алексей
26.09.2014
Строгий и требовательный командир. Боевой генерал. А не эти паркетники, которые целовали солдата в ж...у и разворовывали армию. А теперь що маемо то маемо. ..
алексей
26.09.2014
При нем еще была армия. Какая разница в какой партии он состоял. Последний нормальный министр обороны.
Снова те же
25.09.2014
Шанс есть. Ничего же не меняется. А область так и осталась в "собственности " олигархата и ПР.
Час
25.09.2014
На що надіється цей кандидат?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю