Борис Філатов побував на одному із занять Університету третього віку

28.02.2018 18:00

Університет третього віку – безкоштовний освітній проект для людей старшого покоління. Нині Дніпро – єдине місто в Україні, де за ініціативи мера Бориса Філатова Університет отримує підтримку з бюджету міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Це дозволило проекту стати більш масштабним і вийти на новий якісний рівень. 28 лютого Борис Філатов долучився до занять із вивчення англійської мови.

Разом із життєлюбами міський голова зіграв у мовну вікторину.

«Це – не постановочні заняття. Ви самі бачите, як проходить навчальний процес і якими темпами наші прекрасні студенти опановують іноземну. Загалом усі факультети у цьому Університеті важливі та затребувані. Ми і надалі розвиватимемо проект. Університет відкритий для всіх», – зазначив Борис Філатов.

Отримані знання студенти літнього віку вже готові застосовувати у повсякденному житті. Ніна Нікітіна англійську вивчала ще в школі, а тепер відточує мовну майстерність. Жінка переконана: без знання іноземної у сучасному світі – нікуди. Тому одразу, як почула про Університет, вирішила записатися на навчання.

«База – чудова, а наші викладачі обрали чудову методику. Я зараз уже на другому рівні. Вивчаю граматику», – розповідає про свої досягнення Ніна Нікітіна.

Опановувати нове літнім студентам допомагають викладачі 7 вишів і фахівці комунальних закладів міста. Слухачі Університету також безкоштовно відвідують театри, музеї, філармонію та концерти академії музики ім. М. Глінки. Найпопулярнішими факультетами залишаються: факультет комп'ютерної грамотності, факультет іноземних мов і факультет правознавства.

Минулого року при Університеті створили дві філії на лівому березі міста, щоб слухачам було зручніше відвідувати лекції. Вони працюють у придніпровському будинку культури «Енергетик» і на базі Фінансової академії університету митної справи та фінансів.

У березні цього року заплановане відкриття ще однієї філії – у Самарському районі, у палаці культури «Північний». Це – один із віддалених районів, однак тамтешні життєлюби також зможуть без проблем відвідувати лекції. А ще з наступного місяця хочуть розпочати танцювальні заняття із хореографом – у ДК «Енергетик». На весну, загалом, чималі плани та багато цікавого – висадка дерев і шахові турніри.

Цього навчального сезону до лав Університету третього віку записалися вже понад 3,6 тис. слухачів елегантного віку. Прийом документів на безкоштовне навчання триває.

Записатися до Університету третього віку можна у територіальних центрах або за адресою: вул. Мечникова, 7 (Управління з питань розвитку соціального захисту населення міськради). Щоб зареєструватися, необхідні: відповідна заява, ксерокопії паспорта, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Довідки за телефоном: 778 03 44. Також ознайомитися з розкладом занять та найближчими заходами, які проводить Університет, можна на офіційній сторінці у соціальній мережі.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет