Борис Філатов побував на одному із занять Університету третього віку

28.02.2018 18:00

Університет третього віку – безкоштовний освітній проект для людей старшого покоління. Нині Дніпро – єдине місто в Україні, де за ініціативи мера Бориса Філатова Університет отримує підтримку з бюджету міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Це дозволило проекту стати більш масштабним і вийти на новий якісний рівень. 28 лютого Борис Філатов долучився до занять із вивчення англійської мови.

Разом із життєлюбами міський голова зіграв у мовну вікторину.

«Це – не постановочні заняття. Ви самі бачите, як проходить навчальний процес і якими темпами наші прекрасні студенти опановують іноземну. Загалом усі факультети у цьому Університеті важливі та затребувані. Ми і надалі розвиватимемо проект. Університет відкритий для всіх», – зазначив Борис Філатов.

Отримані знання студенти літнього віку вже готові застосовувати у повсякденному житті. Ніна Нікітіна англійську вивчала ще в школі, а тепер відточує мовну майстерність. Жінка переконана: без знання іноземної у сучасному світі – нікуди. Тому одразу, як почула про Університет, вирішила записатися на навчання.

«База – чудова, а наші викладачі обрали чудову методику. Я зараз уже на другому рівні. Вивчаю граматику», – розповідає про свої досягнення Ніна Нікітіна.

Опановувати нове літнім студентам допомагають викладачі 7 вишів і фахівці комунальних закладів міста. Слухачі Університету також безкоштовно відвідують театри, музеї, філармонію та концерти академії музики ім. М. Глінки. Найпопулярнішими факультетами залишаються: факультет комп'ютерної грамотності, факультет іноземних мов і факультет правознавства.

Минулого року при Університеті створили дві філії на лівому березі міста, щоб слухачам було зручніше відвідувати лекції. Вони працюють у придніпровському будинку культури «Енергетик» і на базі Фінансової академії університету митної справи та фінансів.

У березні цього року заплановане відкриття ще однієї філії – у Самарському районі, у палаці культури «Північний». Це – один із віддалених районів, однак тамтешні життєлюби також зможуть без проблем відвідувати лекції. А ще з наступного місяця хочуть розпочати танцювальні заняття із хореографом – у ДК «Енергетик». На весну, загалом, чималі плани та багато цікавого – висадка дерев і шахові турніри.

Цього навчального сезону до лав Університету третього віку записалися вже понад 3,6 тис. слухачів елегантного віку. Прийом документів на безкоштовне навчання триває.

Записатися до Університету третього віку можна у територіальних центрах або за адресою: вул. Мечникова, 7 (Управління з питань розвитку соціального захисту населення міськради). Щоб зареєструватися, необхідні: відповідна заява, ксерокопії паспорта, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Довідки за телефоном: 778 03 44. Також ознайомитися з розкладом занять та найближчими заходами, які проводить Університет, можна на офіційній сторінці у соціальній мережі.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю