Борис Філатов побував на одному із занять Університету третього віку

28.02.2018 18:00

Університет третього віку – безкоштовний освітній проект для людей старшого покоління. Нині Дніпро – єдине місто в Україні, де за ініціативи мера Бориса Філатова Університет отримує підтримку з бюджету міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Це дозволило проекту стати більш масштабним і вийти на новий якісний рівень. 28 лютого Борис Філатов долучився до занять із вивчення англійської мови.

Разом із життєлюбами міський голова зіграв у мовну вікторину.

«Це – не постановочні заняття. Ви самі бачите, як проходить навчальний процес і якими темпами наші прекрасні студенти опановують іноземну. Загалом усі факультети у цьому Університеті важливі та затребувані. Ми і надалі розвиватимемо проект. Університет відкритий для всіх», – зазначив Борис Філатов.

Отримані знання студенти літнього віку вже готові застосовувати у повсякденному житті. Ніна Нікітіна англійську вивчала ще в школі, а тепер відточує мовну майстерність. Жінка переконана: без знання іноземної у сучасному світі – нікуди. Тому одразу, як почула про Університет, вирішила записатися на навчання.

«База – чудова, а наші викладачі обрали чудову методику. Я зараз уже на другому рівні. Вивчаю граматику», – розповідає про свої досягнення Ніна Нікітіна.

Опановувати нове літнім студентам допомагають викладачі 7 вишів і фахівці комунальних закладів міста. Слухачі Університету також безкоштовно відвідують театри, музеї, філармонію та концерти академії музики ім. М. Глінки. Найпопулярнішими факультетами залишаються: факультет комп'ютерної грамотності, факультет іноземних мов і факультет правознавства.

Минулого року при Університеті створили дві філії на лівому березі міста, щоб слухачам було зручніше відвідувати лекції. Вони працюють у придніпровському будинку культури «Енергетик» і на базі Фінансової академії університету митної справи та фінансів.

У березні цього року заплановане відкриття ще однієї філії – у Самарському районі, у палаці культури «Північний». Це – один із віддалених районів, однак тамтешні життєлюби також зможуть без проблем відвідувати лекції. А ще з наступного місяця хочуть розпочати танцювальні заняття із хореографом – у ДК «Енергетик». На весну, загалом, чималі плани та багато цікавого – висадка дерев і шахові турніри.

Цього навчального сезону до лав Університету третього віку записалися вже понад 3,6 тис. слухачів елегантного віку. Прийом документів на безкоштовне навчання триває.

Записатися до Університету третього віку можна у територіальних центрах або за адресою: вул. Мечникова, 7 (Управління з питань розвитку соціального захисту населення міськради). Щоб зареєструватися, необхідні: відповідна заява, ксерокопії паспорта, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Довідки за телефоном: 778 03 44. Також ознайомитися з розкладом занять та найближчими заходами, які проводить Університет, можна на офіційній сторінці у соціальній мережі.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю