Борис Филатов задекларировал своих доходы

06.05.2018 08:45

Месяц назад в Украине закончился срок подачи электронных деклараций. "Слово и дело" проанализировали, что декларировали мэры областных центров. Мэр Днепра Борис Филатов задекларировал самую необычную вещь – билет на суборбитальный полет, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Кроме того, еще два ретро-автомобиля, мужскую куртку, пять пар часов, три женские шубы и украшения. В декларации также указано значительное количество недвижимости – три квартиры, два жилых дома, четыре нежилых помещения, 6 земельных участков и 10 парковочных мест.

Доход семьи Филатова за прошлый год сравнительно небольшой – 1,8 миллиона гривен. В банке хранится еще 2,3 миллиона гривен и 1,4 миллиона долларов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю