Борис Филатов открыл персональный сайт

06.10.2014 14:07

Заместитель губернатора Днепропетровской области, кандидат в народные депутаты Украины по 27 округу Днепропетровска Борис Филатов открыл персональный сайт.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Он доступен по адресу http://borysfilatov.com

На нем опубликованы избирательная программа, биография и доступны контакты кандидата в народные депутаты Украины по 27 округу Днепропетровска Бориса Филатова.

Избирательный штаб заместителя губернатора находится по адресу:  Днепропетровск, улица Набережная Ленина, 39. Телефон -  (056) 742 70 12. Можно также воспользоваться электронной почтой:  filatov.press@gmail.com

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Алина
07.10.2014
Большому кораблю большого плавания! Знаю, деловые качества Вы приумножите. Не растеряйте человечность.I'm proud of you!
Павел Львович Фрис
06.10.2014
Сожалею, что не могу отдать свой голос за Вас! Желаю победы! Отдам свой голос за Вашего однодумца Александра Шевченко в Ивано-Франковске!
Ярослав
06.10.2014
Филатов молодец! Правильные вещи говорит и ДЕЛАЕТ! Если в таком духе продолжать будут, то ему с ИВК стоит задуматься о создании своей полит.силы и набора команды.
Ровшан
06.10.2014
Борис, удачи Вам! Уверен, Днепропетровск Вас поддержит!
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат