Борис Филатов: "Две Украины"

28.10.2014 10:58

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов на своей странице в фейсбуке заявил, что понять разницу между виртуальной Украиной в соцсети и реальной жизнью страны ему удалось в ходе избирательной компании.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Две Украины.

Виртуальный мир очень отличается от реального. Чтобы понять эту простую истину достаточно походить по дворам и подъездам в ходе избирательной компании.

Мы, пользователи "Фейсбука", активисты и неравнодушные живем в своей Украине. Пассионарной. Жертвенной. Героической. Образованной. Там, где брат за брата. Где разом и до кiнця. Нам безумно тяжело и опасно, но уютно и комфортно жить вместе с побратимами, волонтерами и просто порядочными людьми.

Мы не хотим увидеть другую Украину. Украину озлобленую. Трусливую. Нищую. Оболваненную. Равнодушную. Ту, которой Ахметов с Вилкулом раздает перед выборами на своих заводах по 300 гривен на лицо.

Украину подлую. Такую, как прокурор-"свободовец" Федик, говорящий исключительно на "мове" и вставивший в рингтон "Плыве кача", но не сделавший ровным счетом ничего для своей страны.

Украину лживую. Такую, как киевский политбомонд, закрывающий глаза на Украину трусливую и Украину подлую.

Перестаньте ныть.  Наша борьба продолжается.

Реванша не будет. Считайте, что они нас хорошо взбодрили.

А еще. Еще, как прекрасно, что нам удалось собрать теперь всех … в одном месте:)

ЗЫ: И не забывайте о другой Украине. Делайте все, чтобы она стала нашей, а не их», - написал Филатов.

Читайте также: Свою победу на 27 округе Филатов назвал разгромной

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Наталья
28.10.2014
Очень стыдно за Днепр. С телеэкранов Вилкул громко говорил о большой поддержке в Днепре "Оппозиционного блока". О том, что простые люди уже не могут высказывать свое мнение вслух - их преследуют. Я слушала с возмущением и непониманием: как можно так врать ?! Вилкул заранее знал, что "купит" малоимущее неселение Кривого Рога, Новомосковска и Днепра... Пустые обещания с экранов так и останутся пустыми. "Закатанные" деньги в самые дорогие дороги в Европе, массовое игнорирование прав громады, набор титушек... - люди об этом быстро забыли... всего за несколько гривен! Стыдно за Днепр. Думают ли люди о будущем детей?
Ксения
28.10.2014
Всё сказанное - правда... Трусы и подлецы, готовые толкнуть тебя в спину, кругом...
зиновий
28.10.2014
Вы ой как правы. Слава Украине!
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский