Бюджетні пропозиції депутатської групи «За Січеславщину» пішли «у сміттєбак», - Купрій

29.12.2014 22:54

Нардеп з Дніпропетровщини Віталій Купрій заявив, що останні три дні провів на власному окрузі, тут він зустрічався з виборцями, а також з з новосформованою депутатською групою і громадськими активістами Дніпродзержинська.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вдало провів останні 3 дні в окрузі в Дніпропетровській області. Виступи в Петриківській РДА і раді ветеранів АНД району м.Дніпропетровська з повним аншлагом. 2 прийомних дні з десятками позитивних для людей справ. Знайшов час і на рідне місто Дніпродзержинськ, де зустрівся з новосформованою депутатською групою і громадськими активістами. І головне, мені не соромно дивитись людям в очі, оскільки не голосував за бюджет, який обікрав мою область на 1 млрд. гривень», - повідомив нардеп.

Також Купрій повідомив, що міжфракційне об'єднання "За Січеславщину" подало 11 депутатських звернень з пропозиціями Міністру фінансів і голові бюдж комітету: «Особисто я з Максимом Курячим і Олегом Кришиним зустрічались з першим заступником міністра фінансів Уманським, спілкувався з іншими заступниками, брав участь як мінімум в трьох нарадах по бюджетного процесу, окремо на своєму Комітеті розглядав видатки на правоохоронні органи. І коли три дні тому почув, що всі наші пропозиції пішли у сміттєбак, то прийняв принципове рішення - не голосувати».

Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет