Бюджетні пропозиції депутатської групи «За Січеславщину» пішли «у сміттєбак», - Купрій

29.12.2014 22:54

Нардеп з Дніпропетровщини Віталій Купрій заявив, що останні три дні провів на власному окрузі, тут він зустрічався з виборцями, а також з з новосформованою депутатською групою і громадськими активістами Дніпродзержинська.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вдало провів останні 3 дні в окрузі в Дніпропетровській області. Виступи в Петриківській РДА і раді ветеранів АНД району м.Дніпропетровська з повним аншлагом. 2 прийомних дні з десятками позитивних для людей справ. Знайшов час і на рідне місто Дніпродзержинськ, де зустрівся з новосформованою депутатською групою і громадськими активістами. І головне, мені не соромно дивитись людям в очі, оскільки не голосував за бюджет, який обікрав мою область на 1 млрд. гривень», - повідомив нардеп.

Також Купрій повідомив, що міжфракційне об'єднання "За Січеславщину" подало 11 депутатських звернень з пропозиціями Міністру фінансів і голові бюдж комітету: «Особисто я з Максимом Курячим і Олегом Кришиним зустрічались з першим заступником міністра фінансів Уманським, спілкувався з іншими заступниками, брав участь як мінімум в трьох нарадах по бюджетного процесу, окремо на своєму Комітеті розглядав видатки на правоохоронні органи. І коли три дні тому почув, що всі наші пропозиції пішли у сміттєбак, то прийняв принципове рішення - не голосувати».

Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю