Беженцы из зоны АТО готовы поднимать промышленный потенциал Днепропетровщины

18.02.2015 15:30

На Днепропетровщине переселенцысамоорганизовываются для адаптации.

Об этом «Днепропетровск. Комментарии» стало известно от представителей Всеукраинской организации по делам вынужденных переселенцев.

По словам одного из активистов организации, Михаила Решетникова, в настоящее время переселенцами, которые прибыли на Днепропетровщину из Донецка в органах юстиции регистрируется общественная организация «Сходи», которая будет помогать беженцам из зоны АТО.

Цель организации инициаторы ее создания видят в оказании координационной помощи переселенцам, которые планируют остаться жить на Днепропетровщине, в реализации бизнес-инициатив.

В частности, после регистрации, организация получит возможность рассчитывать на гранты от международных фондов. Так, люди, которые приобретут собственное жилье, при помощи одного из подразделений ООН смогут его отремонтировать. Немецкие фонды, в свою очередь, могут предоставить средства на открытие производства твердотопливных брикетов. Причем в этом направлении можно будет объединить усилия сразу нескольких предприятий из сегмента малого бизнеса. В целом все бизнес-проекты с участием переселенцев будут направлены не только на то, чтобы помочь им обеспечить свои семьи, но и поднять промышленный потенциал Днепропетровщины.

Кроме того, по словам Михаила Решетникова, переселенцы из зоны АТО остро нуждаются в психологической помощи, поэтому организация обращается за помощью к волонтерам, которые могут в этом помочь.

Читайте также: Открытие модульного городка для переселенцев (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет