БПП не явился на сессию горсовета

29.02.2016 10:45

Депутаты Днепропетровского городского совета от фракции "Блок Петра Порошенко" не пришли на сегодняшнюю сессию.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На начавшейся сессии зарегистрировано всего 36 депутатов. От президентской партии присутствует один человек - Дмитрий Хозин, карточка которого оказалась заблокированной, поэтому было принято решение не голосовать карточками, чтобы увеличить количество голосов.

Сам Дмитрий Хозин заявил, что желает присоединиться к образовавшемуся большинству.

Напомним, что ранее Борис Филатов заявил, что приглашает Блок Петра Порошенко присоединиться к так называемой демократической коалиции в Днепропетровском горсовете. На данный момент официальная позиция партии так и не была озвучена.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ХоХоЛ
29.02.2016
Дмитрий Хо... не хо-хо?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю