Аваков наградил оружием нардепа от Днепропетровщины

27.12.2016 15:58

Министр МВД Арсен Аваков наградил народного депутата Виталия Куприя отличием МВД «Огнестрельное оружие».

Об этом на своей странице в Фейсбук написал сам нардеп, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Для меня это было как гром среди ясного неба. Хочу сказать, что впервые за 11 лет моей общественно-политической жизни представитель власти поблагодарил меня за активную гражданскую позицию и отметил положительные результаты моей работы.

Поскольку преступники уже несколько раз пытались забрать у меня жизнь, нападали на моих родных и близких, я с благодарностью получил эту награду», - написал он.

Читайте также: В АТО погиб житель Днепропетровской области

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю