Арт-флешмоб от Филатова и Мустанга в Днепропетровске (ВИДЕО)

10.10.2014 13:44

9 октября в Днепропетровске заместитель губернатора Борис Филатов и известный украинский руфер Григорий Мустанг провели арт-флешмоб «Украинская дорога».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Во время мероприятия возле общежития №6 Аграрного университета (Набережная Победы, 44) студенты покрасили свой двор в патрические цвета, по их мнению, это будет поднимать настроение всем жителям района.

Также Борис Филатов познакомил собравшився с руфером Мустангом, поступок котрого впечатлил многих патриотов, в том числе, и самого заместителя губернатора.

Напомним, ко Дню Независимости Украины руфер преподнес подарок всем украинским патриотам, перекрасив шпиль высотного дома на Котельнической набережной в Москве в сине-желтые цвета.

Во время общения с молодежью, Борис Филатов напомнил собравшимся о важности голосования в день выборов.
«Вы все ребята молодые, у всех вас есть свои интересы. На выборы многие из вас не пойдут, потому что из общежития всегда лучше поехать домой или пойти с друзями в кафе, но вы сходите и проголосуйте. Оппозиционеров, которые чуть не утопили страну в крови и разожгли войну на Донбассе, а сей час сбежали в Киев и спокойно там себя чувствуют, во власть пустить нельзя. Это последний шанс в стране что-то изменить. Вы все должны прекрасно понимать, что у нас остался последний шанс привести страну в новое будуще. Другого шанса у нас больше не будет», - сказал Филатов.

Фото: Фейсбук

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю