Арестованный чиновник горсовета пытается вернуться на работу

12.07.2017 14:30

Бывший начальник управления торговли Днепровского горсовета Александр Каховский подал апелляцию на свое отстранение от работы. Апелляционный суд отклонил жалобу Каховского. Чиновника обвиняют в организации преступной схемы обогащения. 

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист Андрей Тропин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Две апелляции Каховского суд не удовлетворил. Теперь впереди только интересное – слушания по делу. Если не сбежит, конечно», – пишет активист.

20 июня сотрудники прокуратуры задержали чиновника. Ему избрали меру пресечения в виде домашнего ареста сроком на 60 суток, но арестант продолжал ходить на работу. 26 июня его отстранили от работы.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю