Анатолий Науменко: "Корбан мною не командовал"

13.05.2015 13:00

Бывший начальник УВД Днепропетровской области Анатолий Науменко в своем интервью "Левому берегу" поделился воспоминаниями о своей работе на предыдущем посту.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Приводим фрагмент интервью с нынешним главным милиционером Луганской области.

- Вы были начальником УВД Днепропетровской области. Какие воспоминания остались об Игоре Коломойском?

- О Коломойском? А что я могу о нём рассказать?

- Может, на чай приходил или приглашал.

- Ко мне точно не приходил — мы не общались.

- А с Филатовым общались?

- Приходилось. Я скажу, что в Днепропетровске я был независимым. Слава богу, никто мной, кроме министра, не командовал.

- А Корбан не пытался вами командовать?

- Нет.

- Это правда, что его боится пол-Днепропетровска?

- Я так не думаю. Кстати, когда началась война, Днепропетровская ОГА оказывала нам помощь. Привозили продукты питания. В том числе и Корбан. Я думаю, что вы их сильно демонизируете.

- И напишите, что я Гену не боялся... У меня там была сильная команда. Мы много преступлений раскрыли. Каких? Это мне придется до завтра рассказывать.

- Убийство Брагинского тоже раскрыли?

- Нет. Город большой, много центров влияния... Там осталось нераскрытым и убийство начальника УБОП Шевченко...

- А снова возглавить УВД Днепропетровской области амбиции есть?

- Тоже не особо хочу. За мной в Луганск пришла команда. Эти люди мне поверили. И бросить их... Я уже в том возрасте и звании, когда могу говорить правду...

Фото: Пресс-служба УВД в Луганской области

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет