Анатолий Науменко: "Корбан мною не командовал"

13.05.2015 13:00

Бывший начальник УВД Днепропетровской области Анатолий Науменко в своем интервью "Левому берегу" поделился воспоминаниями о своей работе на предыдущем посту.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Приводим фрагмент интервью с нынешним главным милиционером Луганской области.

- Вы были начальником УВД Днепропетровской области. Какие воспоминания остались об Игоре Коломойском?

- О Коломойском? А что я могу о нём рассказать?

- Может, на чай приходил или приглашал.

- Ко мне точно не приходил — мы не общались.

- А с Филатовым общались?

- Приходилось. Я скажу, что в Днепропетровске я был независимым. Слава богу, никто мной, кроме министра, не командовал.

- А Корбан не пытался вами командовать?

- Нет.

- Это правда, что его боится пол-Днепропетровска?

- Я так не думаю. Кстати, когда началась война, Днепропетровская ОГА оказывала нам помощь. Привозили продукты питания. В том числе и Корбан. Я думаю, что вы их сильно демонизируете.

- И напишите, что я Гену не боялся... У меня там была сильная команда. Мы много преступлений раскрыли. Каких? Это мне придется до завтра рассказывать.

- Убийство Брагинского тоже раскрыли?

- Нет. Город большой, много центров влияния... Там осталось нераскрытым и убийство начальника УБОП Шевченко...

- А снова возглавить УВД Днепропетровской области амбиции есть?

- Тоже не особо хочу. За мной в Луганск пришла команда. Эти люди мне поверили. И бросить их... Я уже в том возрасте и звании, когда могу говорить правду...

Фото: Пресс-служба УВД в Луганской области

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат