Анатолий Науменко: "Корбан мною не командовал"

13.05.2015 13:00

Бывший начальник УВД Днепропетровской области Анатолий Науменко в своем интервью "Левому берегу" поделился воспоминаниями о своей работе на предыдущем посту.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Приводим фрагмент интервью с нынешним главным милиционером Луганской области.

- Вы были начальником УВД Днепропетровской области. Какие воспоминания остались об Игоре Коломойском?

- О Коломойском? А что я могу о нём рассказать?

- Может, на чай приходил или приглашал.

- Ко мне точно не приходил — мы не общались.

- А с Филатовым общались?

- Приходилось. Я скажу, что в Днепропетровске я был независимым. Слава богу, никто мной, кроме министра, не командовал.

- А Корбан не пытался вами командовать?

- Нет.

- Это правда, что его боится пол-Днепропетровска?

- Я так не думаю. Кстати, когда началась война, Днепропетровская ОГА оказывала нам помощь. Привозили продукты питания. В том числе и Корбан. Я думаю, что вы их сильно демонизируете.

- И напишите, что я Гену не боялся... У меня там была сильная команда. Мы много преступлений раскрыли. Каких? Это мне придется до завтра рассказывать.

- Убийство Брагинского тоже раскрыли?

- Нет. Город большой, много центров влияния... Там осталось нераскрытым и убийство начальника УБОП Шевченко...

- А снова возглавить УВД Днепропетровской области амбиции есть?

- Тоже не особо хочу. За мной в Луганск пришла команда. Эти люди мне поверили. И бросить их... Я уже в том возрасте и звании, когда могу говорить правду...

Фото: Пресс-служба УВД в Луганской области

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю