Анализ проекта бюджета Днепропетровска-2015

20.01.2015 09:31

Общественники проанализировали проект бюджета Днепропетровска-2015. Как сообщалось ранее, 28 января днепропетровские депутаты планируют рассмотреть проект городского бюджета на 2015 год. При этом общественники решили помочь горожанам и самим депутатам разобраться в столь запутанном деле.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Так как депутаты у нас люди занятые, и вряд ли успеют детально изучить проект бюджета Днепропетровска на 2015 год (http://goo.gl/m9yCRZ), поможем им.

В проекте бюджета заложено 94 млн. грн. так называемых “депутатских денег”, которые выделяются каждому депутату (по 783 тыс. грн.). Обычно депутаты действительно тратят их на помощь малообеспеченным, ремонт школ, больниц, подъездов на своем округе. Можете предложить в комментариях, куда депутатам направить эти деньги, а пока что мы затронем другие траты в бюджете», - пишет ОО «Громадський контроль».

Читайте также: Бюджет Дніпропетровська-2015: скорочення та перевищення (ІНФОГРАФІКА)

Также активисты изложили собственные предложения, на чем можно сэкономить и куда перенаправить средства.

«1) Сократить виртуальные траты чиновников на ремонты кабинетов, в которых они сидят, зданий, прилегающей территории. Можно частично либо полностью исключить траты по КФК 100102(0610) (Капитальный ремонт жилищного фонда местных органов власти; заложено 68,2 млн. грн. против 54,7 млн. грн. в 2014 г.) либо сократить “Програму щодо утримання та збереження в належному технічному та санітарному стані будинків міської ради“ (11,2 млн. грн.).(http://goo.gl/IU8AcR ) На данный момент траты по программе расписаны тремя цифрами без какой-либо детализации и нормального целевого обоснования. Считаем возможным сократить финансирование программы до 2 млн. грн., а освободившиеся средства перебросить на “Програму інформатизації Дніпропетровської міської ради на 2013-2015 роки”, увеличив ее финансирование до 3 млн. грн.

2) Уменьшить автопарк чиновников и сократить расходы по «Програмі щодо утримання та забезпечення збереження в належному технічному стані автомобільного транспорту, який використовується міською радою та її виконавчими органами, та своєчасного надання автотранспортних послуг на 2012-2016 роки» с 4,85 млн. грн. до 1 млн. грн. (http://goo.gl/xQZgJW)

3) В бюджете не заложено денег на ремонт дорог (по крайней мере КФК 170703, под которым раньше классифицировались эти работы, пуст). Соответственно, все средства, сэкономленные на перечисленных выше программах, можно было бы направить на ремонт дорог. В конце концов, если дороги будут ровными, то и на ремонт чиновничьих автомобилей потратим меньше.

4) Детализировать и актуализировать траты по “Програмі реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Дніпропетровська на 2008 - 2015 роки” (http://goo.gl/rF5UMP). Непонятно, на какие цели пойдет финансирование.Суммы в программе на 2015 год и в проекте бюджета города отличаются на 170 млн. грн», - говорится в сообщении организации.

Читайте также: В горсовете заявили, что волонтеры отказались от бюджетных 4 млн грн?

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю