Александр Вилкул решил, что Днепропетровск нужно будет переименовывать

09.04.2015 20:30

Сегодня, 9 апреля, депутаты Верховной Рады Украины проголосовали за проект закона «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики».

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Согласно закону предусмотрено осуждение коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных преступных режимов. Также запрещается публичное отрицание преступного характера их деятельности, использования и пропаганда их символики.

Предполагается, что запрет распространится не только на гимны, гербы, флаги, лозунги и другую символику этих режимов, но и памятные знаки деятелям Компартии и советской власти, названия улиц и административных единиц.

Также Парламент принял закон «Об увековечении победы над нацизмом во Второй мировой войне 1939-1945 годов». Согласно законопроекту, в Украине будет ежегодно отмечаться День памяти и примирения 8 мая. «За» проголосовал 261 народный избранник. Авторы закона предложили отказаться от термина «Великая Отечественная война» и вводят термин «Вторая мировая война».

В связи с принятыми нововведениями, криворожский нардеп, экс-губернатор Днепропетровщины Александр Вилкул заявил о требовании «реальной децентрализации, чтобы громады сами определяли какие праздники им отмечать, какие памятники ставить».  «Также, принятые коалицией законы могут трактоваться так, что теперь должен быть переименован Днепропетровск, Днепродзержинск и другие города. Кроме посягательства на право громады определять название родного города, власть может потратить на переименование сотни миллионов гривен – это замена паспортов, документов, табличек», - заявил нардеп.

Активисты Днепродзержинска уже поддержали идею переименование города. Издание «Событие» огласило сбор предложений нового названия.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Юрко
10.04.2015
Вилкул часом не решил, что решать не ему. Ему решать лишь то, есть ли баланду в скором времени или свалить в РФ.
Pavlo
10.04.2015
Статья, по моему мнению, похожа на PR-материал. " Вопрос, что мешало Вилкулу отстаивать идею децентрализации в 2010 году? Почему Вилкул и его компания любителей Януковича посягнули на право громады отстаивать свои права 2013-2014? Где объездная дорога на которую Вилкулом были истрачены миллиарды гривень? Можно задать еще десятки вопросов этому гражданину, но ведь ответа не будет. Поэтому, пусть Вилкул отдохнет, мы и без "криворожских нардепов" у себя разберемся.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский