Активісти продовжують боротьбу з рекламою наркотиків на вулицях міста

20.09.2017 17:30

Активісти ГО «ДУХ НАЦІЇ» провели черговий рейд у рамках проекту «Drugs off». На сторінці організації в Фейсбук активісти показали, як замальовували рекламу та координати постачальників наркотичних речовин.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ситуація з наркотиками в Україні викликає серйозні побоювання у фахівців, як правоохоронців, так і медиків. Дедалі більше зілля виготовляється в нашій країні, з'являються нові психотропні речовини. Нацполіція навіть виділила їх в окрему категорію НПВ, які в просторіччі називають за країною-постачальником - «китайськими солями».

Проте незважаючи на дії правоохоронців, справа не вирішується. Молодь продовжує вживати наркотики, в першу чергу, через їх доступність та спотворене розуміння дії та впливу цих речовин на організм людини.

Саме тому ми організували проект, метою якого є знищення реклами та контактів наркодилерів, які огидним плямами забруднили будівлі міста.

Щиро дякуємо усім однодумцям, що підтримують нас у боротьбі з поширенням наркотиків в Україні!

Особливу подяку висловлюємо хлопцям, які пліч-о-пліч з нами рятували потенційних жертв наркотичної реклами!

Сподіваємось, що бійців проти наркотиків з кожним днем ставатиме більше», - написали активісти.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось