Активисты в судебном порядке добились запрета на инспекцию труда Днепровского горсовета

16.05.2017 10:07

Замглавы общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин заявил, что на данный момент любые действия по инспекции труда запрещено делать до решения суда по сути.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Продолжаем борьбу против инспекции по труду. Та инспекция, которая сможет кошмарить бизнес. Если месяц назад горсовет хотел выделить на нее 1,7 млн грн, то сейчас уже хочет почти 2 млн грн. При этом за месяц никто так публично и не пояснил необходимости в запуске этой инспекции и почему увеличивают финансирование.

Чтоб решить этот вопрос в правовом поле, мы оспорили все действия по инспекции в суде. На данный момент любые действия запрещено делать по инспекции до решения суда по сути. То есть, решение о создании инспекции приостановлено, проверки запрещены и так далее.

Но я сильно сомневаюсь, что это остановит горсовет, ему на многие вещи плевать. К примеру, сам проект правок в бюджет появился 13.05.2017, за 5 дней до сессии», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Корунд 05
16.05.2017
Суд должен принять решение в интересах сотен тысяч днепрян, а не в пользу кучки барыг.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет