Активисты Днепра не верят, что «полиция доведет до логического конца ситуацию с 9 мая»

17.05.2017 18:06

Запредседателя ОО "Громадський Контроль" Денис Селин считает, что тольк при начиличии общественного контроля можно рассчитывать на справедливое расследование событий 9 мая в Днепре.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я не верю, что полиция доведет до логического конца ситуацию с 9 мая без постоянного внимания общества. То есть, полицейские-нарушители будут наказаны и привлечены к уголовной ответственности.

За примерами далеко ходить не надо. После аттестации ТОП-полицейских увольняли, а через несколько месяцев уволенные полицейские восстанавливались в полицию через суд. Руководство ничего не делало, чтоб остановить такую практику или хотя бы нормально уволить и через суд нельзя было легко восстановиться.

Высока вероятность, что и в других случаях все будет повторяться. Полиция сделает вид, что поувольняли нарушителей из своих рядов, а через пару месяцев всех восстановят", - написал он.

Читайте также: По событиям 9 мая в Днепре открыто 5 уголовных производств, - адвокат

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
укр
18.05.2017
Активисты Днепра не верят, что «полиция доведет до логического конца ситуацию с 9 мая» А КТО ВЕРИТ???
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю