Активистка Майдана баллотируется в мэры Кривого Рога (ФОТО)

26.02.2016 14:30

Криворожанка Инна Иванченко, активный участник криворожского Майдана, 25 февраля подала документы для регистрации кандидатом на должность городского головы Кривого Рога.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я подала документы в Криворожскую городскую избирательную комиссию для регистрации кандидатом на должность городского головы», - пишет она.

Как сообщалось ранее, Юрий Вилкул зарегистрировался для участия в мэрских выборах.

Читайте также: У Кривому Розі прогнозують рекордну кількість кандидатів на пост мера.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю