Адвокат потерпевших по Ил-76 подает иск против начальника Генштаба Виктора Муженко

16.05.2017 10:33

Адвокат потерпевших по Ил-76 Виталий Погосян Погосян подает иск в Генеральную прокуратуру против главнокомандующего Вооруженных сил Украины, генерал-лейтенанта Виктора Муженко.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала сестра погибшего десантника, волонтер Иляна Гайдук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Сегодня, 16 мая, в 13.00 в одном из информационных агентств Киева состоится пресс-конференция по этому поводу.

«Проанализировав показания свидетеля Муженко В.М и обвиняемого Назарова В.М. относительно их действий во время проведения АТО, подготовил заявление об уголовном правонарушении, предусмотренном ч.4 ст.426-1 УК Украины «Превышение военным должностным лицом своих служебных полномочий в особый период».

На мой взгляд и квалификация, и наказание соответствуют действующему законодательству Украины», - написал на своей странице в Фейсбук Виталий Погосян.

Читайте также: Порошенко прокомментировал приговор генералу Назарову

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось