Адвокат активистов, пострадавших во время штурма ДнепрОГА, рассказал о следствии

27.01.2017 12:15

Адвокат Виталий Погосян заявил, что дело об избиения активистов 26 января 2014-го года не сдвинулось ни на шаг. Причиной этого он считает избирательное внимание к обвиняемым.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

В течение последних 12 месяцев, пока материалы были на доработке, в них не изменилось и не дополнилось ничего. Именно поэтому дело ожидаемо снова вернули в прокуратуру.

Напомним, ровно 3 года назад между зданиями облгосадминистрации и областного совета силовики и неизвестные спортивные молодые сражались с активистами «Евромайдана». Ребята с желтыми лентами на рукавах, так называемые «титушки», базировались в админзданиях. После событий больше 80-ти днепрян обратились в больницы города, а пострадало в столкновениях гораздо больше людей. В деле полно показаний свидетелей и видеодоказательств, но пока все это никак не повлияло на завершение расследования.

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось