29-й мажоритарный. Швец против Куприя

06.10.2014 11:44

Первой сенсацией на 29-м избирательном округе стал отказ от повторного избрания ныне действующего нардепа от Партии регионов генерала Виктора Бутковского.

Об этом пишет интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Вероятнее всего, экс-глава областного МЧС реально оценил свои силы и возможности и благоразумно не стал рисковать. На дворе далеко не 2012 год, когда административный ресурс и личный контроль Александра Вилкула были способны творить чудеса, превращая заурядного кандидата в рейтингового политика.

Самоустранение Бутковского дает шанс на победу экс-губернатору Днепропетровской области Николаю Швецу. Еще в далеком 2010 году, когда весной планировались досрочные местные выборы, Николай Антонович уже начал кампанию по триумфальному возвращению в кресло мэра под лозунгом «Сильному городу – сильный мэр».

Но на политическом небосклоне звезды не сошлись и «сильный» кандидат ретировался так быстро, что даже «забыл» рассчитаться со своими сотрудниками в штабе. С того момента о нем не слышали вплоть до начала 2014 года, когда он всплыл в качестве советника Игоря Коломойского. Сегодня Николай Швец пробует стать народным депутатом на 29-м избирательном округе.

Его результату способен помешать другой представитель команды Игоря Валерьевича -известный днепродзержинский политик Виталий Куприй, который выдвигается от «Блока Порошенко».

Другое дело, что на округе он не так известен, да и нет у кандидата внушительного «золотого запаса», который дал бы ему перевес перед Николаем Антоновичем. В случае проигрыша представителя команды Президента все это негативно отразится на рейтинге самого Петра Алексеевича на Днепропетровщине и будет напоминать плохо разыгранную комедию перед избирателями.

Бывший депутат Днепропетровского областного совета Николай Дзоз, который выдвинулся от «Батькивщины», судя по всему, не настроен на окончательную победу. Возможно, его интересуют будущие местные выборы. По крайней мере, предпринимаемых им действий явно недостаточно для выиграша.

Его нынешний коллега по областному совету Анатолий Клименко от «Народного фронта» также не числится в фаворитах гонки. Для этого кандидата важнее участие, а не победа.

К числу участников с той же целью можно отнести Веру Бордовскую от КПУ, Татьяну Гребенюк от «Оппозиционного блока», самовыдвиженца Романа Москаленко, Михаила Москальца от радикалов, постоянного участника всех выборов самовыдвиженца Константина Писаревского, Александра Прокудина от экзотической для Днепропетровщины партии «Зеленая планета», а также Виктора Шинкевича от «Сильной Украины».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, народный депутат ВРУ 7 созыва
Подробнее
Председатель общественной организации "Земля и Воля", общественный деятель
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат