14 октября в Днепре пройдет военный марш

12.10.2016 09:59

Мероприятия, посвященные Дню защитника Украины, начнутся в 9.00 возле облгосадминистрации. В них примут участие более тысячи участников, – это военнослужащие ЗСУ, бойцы добровольческих батальонов, Национальной гвардии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Участники мероприятия отдадут дань памяти погибшим за независимость Украины и возложат цветы на Аллеи Памяти. Здесь же проведут молебен. Непосредственно сам марш начнется в 10.30. Колонна пройдет по нескольким центральным улицам Днепра. Шествие завершится возле Музея АТО.

Читайте также: У Дніпрі відкриють мурал, присвячений пам’яті загиблих Героїв України.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю