10 марта в ОГА приглашают предпринимателей

04.03.2016 16:14

В Днепропетровской ОГА состоится семинар для предпринимателей, в ходе которого расскажут, как стать участником многомиллиардного онлайн-рынка.   

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

В системе электронных закупок ProZorro только Днепропетровская ОГА и подчиненные ей структуры покупают товаров и услуг на несколько миллиардов гривен в год. На семинаре в облгосадминистрации расскажут, как без знакомств и коррупции войти на огромный онлайн-рынок и побеждать в аукционах. Научат отслеживать интересные товары и услуги. Обозначат объемы рынка госзакупок Днепропетровского региона и Украины.

Зарегистрироваться на семинар можно, заполнив форму по ссылке или по телефонам: (098) 674 77 01 и (056) 717 07 04.

Семинар состоится 10 марта в 14:00 в большом зале на 1-м этаже Днепропетровской ОГА. Адрес: пр. Поля, 1 (бывший пр. Кирова).

Читайте также: Дніпропетровськ претендує на звання столиці електронної демократії.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю