1 апреля в Днепропетровске планируют отключить отопление

31.03.2016 10:07

Согласно проекту распоряжения городского головы Бориса Филатова об окончании отопительного сезона, днепропетровские котельные перестанут работать 1 апреля.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Отопление планируют отключить в связи с ожидающимся повышением температуры. Хотя у Гидрометцентра Украины другое мнение. Согласно прогнозу, уже со 2-го апреля в Днепропетровске значительно похолодает, а 3-го и 4-го числа температура воздуха днем опустится до +5+7, а ночью до +1+3.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю