О проекте

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» освещает события общественно-политической жизни Днепропетровской области и Украины.

В сфере наших интересов - политические партии, общественные организации, сотрудники органов власти, местного самоуправления, депутаты всех уровней, а также процессы, в которых они принимают участие.

Особенность нашего издания – модель рейтингового голосования, при которой каждый из читателей имеет возможность определить свое отношение к событиям, изложенным в новостях.

Кроме этого, каждый имеет право дать оценку конкретному лицу или партии (общественной организации), упомянутой в статьях. Именно таким образом формируется личный рейтинг каждого политика, чиновника или партии (общественной организации).

Принимая активное участие в голосовании, именно вы, дорогие читатели,  формируете общие тенденции и настроения избирателей по отношению к каждой из общественно-политических структур или конкретному политику.

Редакция интернет-издания «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» с уважением относится ко всем точкам зрения и позициям участников общественно-политической жизни Днепропетровщины, если они высказаны с учетом действующего законодательства Украины и не содержат провокационных призывов.

Также мы не поддерживаем и не публикуем информацию, направленную на разжигание межнациональной розни, раскола Украины как единого государства.

Редакция приветствует перепечатку, как полную, так и частичную, при условии размещения активной гиперссылки на www.glavnoe.dp.ua не ниже первого абзаца.

Администрация сайта может не разделять мнение авторов и комментаторов.

Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее