Зубрий Дмитрий

Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва

Популярность темы «Зубрий Дмитрий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Протасова Лилия Францевна, 23.09.1961 г.р. проживаю пгт. Широкое Широковский р-н Днепропетровской области
31.05.2018
Прошу помощи моей племяннице письменной наталии Владировне, 06.12.1988 г.р. проживающей в пгт. Широкое Широковский р-н Днепропетровской обл. ул. Ленина, 5
Протасова Лилия Францевна,23.09.1961 р.н., пгт. Широое Широковский р-н Днепропетровская обла сть ул. Соборная 156б/2
31.05.2018
Прошу помощи моей племяннице Письменной Наталии Владимировне, 06.12.1988 г.р., проживающей пгт. Широкое Широковский р-н Днепропетровской обл. ул.Ленина.,5
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее