Поездник Вячеслав

Лидер общественной организации "Закон один для всех"

Популярность темы «Поездник Вячеслав »

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Боря
30.07.2018
Местный городской дурачек, одним словом васек!
Елена
11.06.2015
О Боже, какой мужчина!! Дальше сами знаете
Прохожий
08.02.2015
А классно он скриньку вывел на чистую воду. Витя не пиши тут гадости, иди в зону АТО.
Вася Н
23.01.2015
не хороший человек
Саша Р
13.01.2015
Да какой он активист, его не журналисты, не активисты не признают))) лезет везде, где другие что- то обнаружили и присваивает себе ))
Михаил Т
22.11.2014
Плюсану коллеге)) На самом деле, на настоящих активистов всегда нападают завистники, тролли, и всякое отребье. Так что впринципн, все закономерно))
Ненавижу!
22.11.2014
Подозрительный и неадекватный. Ну вот какой нормальный человек будет приставать к гаишникам, милиционерам, чиновникам, судьям? А? Ведь все эти люди работают на наше благо, а он им мешает. Лично я против таких "активистов" - в наше время нужно на кухне сидеть и шептаться, а не в телевизоре свои демократические лозунги вещать!
Вадим
23.09.2014
Вячеслав, тебе идея - так уже делают в Дзержике, можно попробовать и у нас. Подписывают ямы на дорогах уникальным номером и суммой денег на ремонт. Зашел на сайт, закинул денег, набралась сумма - яму заделали. Да, дорожный сбор, гаи, ворюги, куличенко, все так. Но есть яма и есть ты - скинулись и починили. Гнилую систему надо чем-то заменить. Сама она не изменится.
Владимир Мамченко
23.09.2014
Побольше бы таких людей с активной гражданской позицией в городе.
Алла
23.09.2014
С виду и в общении полный дебил, который пытается казаться умным)) внешний вид бомжа, хамская речь и непонятно кого он вообще представляет .... Лезет во все конфликты в качестве телекамеры, а потом пытается свои снимки продать по пять рублей, чистой воды идиот
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее