Винар Ростислав

Координатор по Днепропетровской области общественной организации «Державницька ініціатива Яроша»

Популярность темы «Винар Ростислав»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Андрей
31.07.2015
Очень честный и порядочный человек это Саакашвили. А эти патриоты что порядочного сделали? почему не борятся с бандитами Корбаном с контрабандой Коломойского. Почему не пикетируют Аэропорт Коломойского, где на перелёты МАУ завышена в разы стоимость билетов. А так заниматься болтологией это они порядочные конечно.
Каріна
27.09.2014
Дуже чесна та порядна людина!!!!!!!!!!!
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее