СПУ

Социалистическая партия Украины

Популярность темы «СПУ»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Анатолій
08.05.2016
Голова цієї партії являється постачальником тітушок на антимайдан!Чорний кардинал партії регіонів!Смотрящий банди на Дніпропетровщині!Його схеми відоми всім.Махінаціі з бюджетними коштами та інше,писати можна багато та нескінченно,не зрозуміло і досі як вони ще ходять потнашій землі не покарані,ситі і заможні ще й депутати,мабуть революція не закінчена!?
Тоха
18.08.2015
Эти социалисты одно сборище рвачей и бывших решал. мало они подерибанили Днепр? вошли во вкус, никак не могут остановиться. недолюстраты херовы!!!! ступак только и умел , что данью всех обложить... тьфу
Патриот
20.07.2015
Буду голосовать за "Социалистов". Надоели бандиты с "Правого сектора"! Их надо убрать с города!!!
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее