Шевчик Дмитрий

Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва

Популярность темы «Шевчик Дмитрий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Василий
28.08.2015
депутат!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Прийди убери свой мусор с нашего двора. сегоднейним ремонтом ты сделал себе анти рекламу!!!! Респект и уважуха!!!
Ирина
28.08.2015
Уважаемый Дмитрий! По вашей инициативе сегодня во дворах по ул. Харитонова 17, 17а и 17б был произведен ямочный ремонт дорог. Если Вы будете возрождать Украину как сделали ремонт дороги, то Украину смоет первым же дождем, как и Ваш асфальт в нашем дворе. Такой ремонт дороги можете сделать возле своего дома. А в нашем дворе, если и хотите что-то делать, то делайте как положено.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее