Самопомощь

Политическая партия "Самопомощь"

Популярность темы «Самопомощь»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
RussellHed
20.01.2019
Привет всем участникам! Класный у вас сайт! Что думаете по этим новостям?: http://enewz.ru/4258-sud-v-vologde-vvel-proceduru-nablyudeniya-v-nk-severnoe-siyanie-zadolzhavshey-vebu-273-mln.html Суд в Вологде ввел процедуру наблюдения в НК “Северное Сияние”, задолжавшей ВЭБу $273 млн Военного оштрафовали за публикацию в ВК фото из зоны ООС Военного оштрафовали за публикацию в ВК фото из зоны ООС информационные системы и технологии информационные технологии данные события лета в мире важные события в мире Ещё много всего нашел тут: события россии мира http://enewz.ru/
JerryApart
12.01.2019
Привет всем! Нашел интересную информацию на этом сайте: http://okaybro.ru : гаджеты для windows скачать бесплатно http://okaybro.ru/tekhnologii_gadzhety/ пейзажи природы фото фото голых на природе http://okaybro.ru/5542-grud-mozhet-sluzhit-raznym-celyam.html Грудь может служить разным целям 10 самых опасных стран мира 10 самых опасных стран мира http://okaybro.ru/1753-10-samyh-dorogih-osobnyakov-v-mire.html
ДНЕПР
10.10.2016
САМОДРОЧ!!!!
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее