Самооборона Кривбасса

Криворожская городская общественная организация "Самооборона Кривбасу"

Популярность темы «Самооборона Кривбасса»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Степан
04.10.2015
Кривбасс нуждается в патриотах!
Игорь Петренко
27.11.2014
Люди должны объединяться и вместе решать свои проблемы, а безопасность сейчас главная тема!
Дмитрий
27.11.2014
Кривбасс - малая родина. Без неё - нет большой Родины Украины!
виталий
13.10.2014
хочу защищать имено кривбасс
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее