Сафронов Станислав

Экс-мэр Днепродзержинска

Популярность темы «Сафронов Станислав»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Новости по теме Читать все новости
Читать все новости
Комментарии
Людмила
29.06.2015
Почему этого бандита и вора Сафронова, давно не сбросили с меров? Это, просто, Ужас держать на такой должности, после Майдана, этого беспредельщика!!!! Это же коррупционер Регионовский, который присосался как клещ к кормушке, имеет свой бизнес кондитерский, не платит налоги, живет как буржуй с домработницей и управляющим в особняке в Днепропетровске село Ново Александровка До перевыборов нельзя его оставлять на должности, он еще столько принесет убытков городу и Украине!!! Если его скинут сейчас- вот это и будет Первый шаг по борьбе с Коррупцией!!!
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее