Пилипенко Анжелика

Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов

Популярность темы «Пилипенко Анжелика»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Сергей Пличко
05.04.2016
Насколько я знаю данный персонаж имел непосредственное отношение к партии Ю.В.Тимошенко,а именно была депутатом горсовета от БЮТ,а это кардинально противоположные по взглядам политические силы...Значит или была предателем или стала,вот откуда потом у нас масса нерадивых таможенников!Ведь она их там на кафедре учит тому,что хорошо знает и умеет.
Таня
11.10.2015
врать и обещать мастак
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее