Палош Андрей

Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва

Популярность темы «Палош Андрей»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Симон
20.05.2017
Врач который работает только за деньги , заплатишь посмотрит , нет пошол вон , людей без денег не считает за людей для него человек без денег быдло . Причем главный врач в курсе потому что депутат носит ей ежемесячные взносы. Узнайте откуда у врача с зарплатой в 3000 тыс. есть миллион на покупку дома . То есть частная клиника на территории государственной учреждения .И заметьте налоги не платит , Ведет платный прием больных . За аренду помещения не надо платьть . Зато депутат
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее