Областной люстрационный комитет

Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области

Популярность темы «Областной люстрационный комитет»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
светлана ивановна
23.10.2015
проверьте "Гейковская психоневрологическая больница", платят зарплату своим детям и родственникам, которых оформили, а они фактически не работают, и получают деньги, а сотрудники сидят без индексации, пусть уволят пенсионеров которым по 70 лет, молодые специалисты без работы, или на нищенских зарплатах,а они жируют.
Старый
11.09.2015
эх... были времена! Федык с ведром на голове....
Жека
28.08.2015
Люстрируйте Крупского! этого мерзавца
Ольга
12.08.2015
Спасибо за помощь с таким сложным делом , вы лучшие!
Тамила
04.05.2015
30.04.2015 року до чергової частини Інгулецького РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло повідомлення про те, що в одному із магазинів, на житловому масиві Інгулець м. Кривий Ріг, жінка знайшла раніше викрадений її мобільний телефон. Прибувши на місце події співробітники міліції встановили що даний мобільний телефон на продаж приніс невідомий чоловік. Після чого даного чоловіка було викликано до магазину. Прибувши до вказаного магазину, чоловік почав поводити себе зухвало і відмовлявся надати працівникам міліції свої анкетні данні, та почав вимагати від жінки винагороду в розмірі 1300 гривень. В ході проведених заходів працівниками карного розшуку було встановлено що даним чоловіком є заступник начальника Широківського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області, в спеціальному звані підполковника міліції.
наташа
04.04.2015
когда же уже люстрировать начнут наших доблестных врачей.начните с мед.санчасти 6,заведующая отделением гончар лариса александровна взятки беспросвета,на установке стоматологической купленной государством еще не полечили ни одного ребенка прием частный себе в карман в рабочее время...а дети на установсках старше моей бабушки полечатся...
Ольга
02.04.2015
Судимся с мужем за имущество с августа 2013 года. Вот дело вроде выходит на финишную прямую, но судья начал говорить странные речи. Самарский суд. Подскажите, можно ли как то прояснить ситуацию?
Вячеслав
25.03.2015
Написал в люстрационный комитет, отправил по електронке документы подтверждающие нарушения РОВД и прокуратуры, ответили, что связывались с Самарской прокуратурой, что дело взято под контроль. Как можно узнать какие действия, шаги были или будут предприняты Комитетом? Хотел написать письменное заявление в Комитет, чтобы точно быть уверенным в том, что делом займутся? Спасибо.
Комитет
21.03.2015
Вячеслав, обращайтесь +38 (098) 780-13-88 lkdnipro@ukr.net
Вячеслав
21.03.2015
Избиение школьника 7 лет в 129 школе. Уголовное дело №12015040700000556 Обратились 26 февраля 2015г. в Самарский РОВД. Дали Талон повидомлення №1, регистрационный №1536 от 02 марта 2015г. датирован. Обратились в Самарскую пракуратуру 06 марта 2015г., они дело не возбудили. Возбудили дело Самарский РОВД 20 марта 2015г. (ВЫТЯГ), но в ВЫТЯГЕ указали, якобы мы обратились 19 марта... Статья 214 КПК Украины гласит, что следователь или прокурор обязаны в течении 24 часов открыть уголовное дело и выдать потерпевшему ВЫТЯГ и пямятку потерпевшего. Дайте координаты, на кого писать жалобу. Дело пытались не дать ход. Преступное бездействие РОВД и прокуратуры налицо.
1 2
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее