Немировский Андрей

Народный депутат Украины 8 созыва

Популярность темы «Немировский Андрей»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Геннадий
08.08.2016
Не знаю, как Коммунар, но нам, в Подгороднем реально помог вернуть с3,14жженый у города стадион.
Слава
17.03.2016
Ну и как? Помог Немировский жителям ж\м Коммунар??? Только на язык, он же без костей. Трепло это Немировский!!!! Противно смотреть!!!!!!!!!
Саня
24.09.2015
Ув.Андрей Валентинович, обращаюсь к Вам от жителей ж/м Коммунар и Парус. Вот уже 15 лет на нашем районе идет незаконная добыча песка. Мы обращались в милицию, но нам намекнули, что бы мы больше не совались к ним с этим вопросом, мы обращались к нашим районным властям, те только разводят руки, говоря что ничего им не известно! мы озвучивали нашу проблему на встречах с будущими депутатами.... но результата нет вообще никакого! Неужели после всех событий в нашей стране, коррупция и круговая порука все еще процветает и не думает угасать? Почему пока наши ребята гибнут в АТО за страну, другие ее разворовывают??? очень надеемся на вашу помощь
Маша
19.09.2015
видимо когото в свое время сильно бартанули, что теперь жаба душит и свадьба поперед горла стоит! Порядочные анонимно гадости не пишут и чужие деньги не считают!
Славик
09.09.2015
Порядочные и честные за 2 месяца в ВР не могут устроить свадьбу в SanRay!!!с тем,что до депутатства и знакомства с Ульяновой он был никем и не работал!
Ольга
13.08.2015
уверена, он порядочный и нормальный. по человеку всегда видно
Макс
12.08.2015
уверен, все эти завистники с радостью бв оказались на его месте, но Бог помогает только лучшим. злословьте и дальше, оставаясь ничтожествами.
Проходил
11.08.2015
Согласен с Онотолием. видимо, он многим засранцам дорогу перешел, раз только слюной на него брызжут, а реально ничего кинуть не могут.
Толик
10.08.2015
Глянув на камменты , понял, что если появляется порядочный человек в политике, против него сразу ополчаются все идиоты и моральные ничтожества)))))
Макс
10.08.2015
Жулик и дармоед!!!! Вон с пляжа!!!
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее