Народная воля Днепра

"Народна воля Дніпра"

Популярность темы «Народная воля Днепра»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
этО
13.08.2015
Ху из маркевич ?
Народна воля Дніпра
16.11.2014
http://dniprocentrizm.org/about/
Народна воля Дніпра
16.11.2014
Громадська організація «Народна воля Дніпра» створена активістами Дніпропетровського Євромайдану з метою більш активної участі в політичному житті, реального впливу на владу, прояву своєї здатності до незалежної творчої активності і активних дій. ГО «Народна воля Дніпра» ставить одним з основних питань контролю діючої влади, публічність прийняття рішень та використання бюджету. Є місто Дніпропетровськ, з якого ми почали наш майдан. Зараз він втратив статус міста-мільйонника і має колосальні інфраструктурні та комунальні проблеми. Але Дніпропетровськ завжди був донором бюджету України. Тому один з напрямів нашої роботи — щоб місто отримувало більше для свого власного розвитку.
местный
15.11.2014
А кто входит в состав, кроме Маркевича?
Laura
15.11.2014
А что есть такой закон?
Олег Иванович Швец
14.11.2014
закон «Про відкликання народного депутата України» -КРУТО!
завистникам
09.10.2014
жаба давит?
майданутый
07.10.2014
кто такие?что тут делают? не понятно...
Влад
28.08.2014
Их деятельность отражена в минус рейтингах. Статистика!!!
Ирина
15.08.2014
Була на майдані, і знаю Івана. Чому фейкова контора? Які докази?
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее