Народная воля Днепра

"Народна воля Дніпра"

Популярность темы «Народная воля Днепра»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
этО
13.08.2015
Ху из маркевич ?
Народна воля Дніпра
16.11.2014
http://dniprocentrizm.org/about/
Народна воля Дніпра
16.11.2014
Громадська організація «Народна воля Дніпра» створена активістами Дніпропетровського Євромайдану з метою більш активної участі в політичному житті, реального впливу на владу, прояву своєї здатності до незалежної творчої активності і активних дій. ГО «Народна воля Дніпра» ставить одним з основних питань контролю діючої влади, публічність прийняття рішень та використання бюджету. Є місто Дніпропетровськ, з якого ми почали наш майдан. Зараз він втратив статус міста-мільйонника і має колосальні інфраструктурні та комунальні проблеми. Але Дніпропетровськ завжди був донором бюджету України. Тому один з напрямів нашої роботи — щоб місто отримувало більше для свого власного розвитку.
местный
15.11.2014
А кто входит в состав, кроме Маркевича?
Laura
15.11.2014
А что есть такой закон?
Олег Иванович Швец
14.11.2014
закон «Про відкликання народного депутата України» -КРУТО!
завистникам
09.10.2014
жаба давит?
майданутый
07.10.2014
кто такие?что тут делают? не понятно...
Влад
28.08.2014
Их деятельность отражена в минус рейтингах. Статистика!!!
Ирина
15.08.2014
Була на майдані, і знаю Івана. Чому фейкова контора? Які докази?
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее