Народная воля Днепра

"Народна воля Дніпра"

Популярность темы «Народная воля Днепра»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
этО
13.08.2015
Ху из маркевич ?
Народна воля Дніпра
16.11.2014
http://dniprocentrizm.org/about/
Народна воля Дніпра
16.11.2014
Громадська організація «Народна воля Дніпра» створена активістами Дніпропетровського Євромайдану з метою більш активної участі в політичному житті, реального впливу на владу, прояву своєї здатності до незалежної творчої активності і активних дій. ГО «Народна воля Дніпра» ставить одним з основних питань контролю діючої влади, публічність прийняття рішень та використання бюджету. Є місто Дніпропетровськ, з якого ми почали наш майдан. Зараз він втратив статус міста-мільйонника і має колосальні інфраструктурні та комунальні проблеми. Але Дніпропетровськ завжди був донором бюджету України. Тому один з напрямів нашої роботи — щоб місто отримувало більше для свого власного розвитку.
местный
15.11.2014
А кто входит в состав, кроме Маркевича?
Laura
15.11.2014
А что есть такой закон?
Олег Иванович Швец
14.11.2014
закон «Про відкликання народного депутата України» -КРУТО!
завистникам
09.10.2014
жаба давит?
майданутый
07.10.2014
кто такие?что тут делают? не понятно...
Влад
28.08.2014
Их деятельность отражена в минус рейтингах. Статистика!!!
Ирина
15.08.2014
Була на майдані, і знаю Івана. Чому фейкова контора? Які докази?
1 2
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее