Миро Даниил

Председатель Днепровской городской организации партии "За життя"

Популярность темы «Миро Даниил»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Симонова Людмила
25.11.2018
Для меня спортсмен - это уже характеристика!!! Это умение работать "до седьмого пота" и даже более... ради результата, это умение распределять силы, это уважение соперника и, конечно, ВОЛЯ к ПОБЕДЕ, но победа - это не уничтожение, это лидерство, это движение к цели.
Анна
26.03.2018
Поддерживаю! Молодец!
Вера
25.03.2018
Умный, искренний молодой человек, с правильной жизненной позицией и хорошими бойцовскими качествами.
Александр
25.03.2018
Только победа!
Юлия
25.03.2018
Мы за вас.
Ярослав
24.03.2018
Ни шагу назад!За Данила Миро!
Алла
24.03.2018
Найважливійше це наш народ та наші діти....І тому в нас все буде добре,бо ми того варті...
Василий
24.03.2018
Удачи!
Давид
24.03.2018
Давай!!! Мы за тебя!!!
Геннадий
24.03.2018
Данил!!! Время пришло!!!! Вперёд и без оглядки!!!! Ты лучший!!!!
1 2 3
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее