Майдан Сичеслав

Общественная организация "Майдан Січеслав"

Популярность темы «Майдан Сичеслав»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Наталья
14.02.2019
ДеЦЕНТРАлизация транспорта произошла на 100%- маршрутки с Павлограда и Новомосковска не довозят до центра......Заплатите лишние 14 грн, потратьте лишний час и попытайтесь не порвать одежду, пытаясь влезть в переполненную маршрутку, конечно если догоните и растолкаете всех соотечественников......До такого ни один мэр не додумывался.....Спасибо за заботу- поддержка на выборах от благодарных пассажиров гарантирована!
Артек
05.04.2016
Узнав, что в Днепре есть общественная организация Майдан-Сичеслав, которая всем помогает, обратились коллективно и мы. Три месяца тому назад отправили по электронке письмо-подробное описание нашей проблемы. До сих пор ни слуху, ни духу. На наш телефонный звонок услышали крайне нелюбезный ответ.
игорь
04.11.2015
все? бобик сдох? и правильно. нужно было сразу весь этот сброд разогнать ссаными тряпками.
петрович
15.08.2015
все фигня....сич,казаки,крипаки....какое то ретро - болото....на улице 21 век...а вы живете с вовернутой назад головой...
Віктор
22.05.2015
Алексей Петрович Сухов - 100% !!!!
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Imia, это Вы, тупой и примитивный человек, не знающий истории и своего края, и народа, среди которого живете, называете город черти--как! А люди знают, что нынешняя Днепропетровская обл -- это земля казаков--запорожцев! Где, в свое время, располагались пять Запорожских Сечей казаков--украинцев, что прославили Украину далеко за ее пределами! Поэтому и называют украинский город по-украински: "Січеслав". От слов "Січ" і "Слава"! А Вам -- ганьба!
Imia
21.03.2015
хватит называть мой родной город ссычеславом
Габшидзе С. Г.
04.01.2015
Денег на зарплату и не будет пока руководство завода "Южмаш" живут как эмиратские шейхи. Но бороться нужно.
Прохожий
01.01.2015
Ганьба!
Петр
16.11.2014
Организация ЖИВАЯ и работает на благо жителей Днепропетровска!Спасибо ВАМ, друзья, за работу!
1 2 3 4 5
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома, що у разі отримання іноземною компанією або організацією чи дипломатичною місією майнових прав на нерухомість або землю в Україні, які підлягають оподаткуванню, якщо спосіб та цілі отримання цього майна не потребують створення такою компанією (організацією) відокремленого підрозділу або постійного представництва нерезидента в Україні, такий нерезидент за місцезнаходженням відповідного об’єкта подає до контролюючого органу для взяття на облік:

◄ заяву за формою N 1-ОПП (у розділі 9 заяви замість даних про керівника зазначаються дані про представника);

◄ копію витягу з торговельного, банківського або судового реєстру, виданого в країні реєстрації іноземної компанії, організації та легалізованого в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, що супроводжується нотаріально засвідченим перекладом українською мовою (крім дипломатичних місій);

◄ нотаріально засвідчену копію правовстановлювальних документів, якими підтверджується право власності на нерухомість або право власності чи користування земельною ділянкою, виданих та зареєстрованих на ім'я нерезидента уповноваженими органами України;

◄ копії документів (з пред'явленням оригіналів), якими підтверджуються повноваження представника платника податку та відомості, зазначені у заяві.

Норми визначені п. 4.4 розділу IV Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее