Майдан Сичеслав

Общественная организация "Майдан Січеслав"

Популярность темы «Майдан Сичеслав»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Артек
05.04.2016
Узнав, что в Днепре есть общественная организация Майдан-Сичеслав, которая всем помогает, обратились коллективно и мы. Три месяца тому назад отправили по электронке письмо-подробное описание нашей проблемы. До сих пор ни слуху, ни духу. На наш телефонный звонок услышали крайне нелюбезный ответ.
игорь
04.11.2015
все? бобик сдох? и правильно. нужно было сразу весь этот сброд разогнать ссаными тряпками.
петрович
15.08.2015
все фигня....сич,казаки,крипаки....какое то ретро - болото....на улице 21 век...а вы живете с вовернутой назад головой...
Віктор
22.05.2015
Алексей Петрович Сухов - 100% !!!!
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Imia, это Вы, тупой и примитивный человек, не знающий истории и своего края, и народа, среди которого живете, называете город черти--как! А люди знают, что нынешняя Днепропетровская обл -- это земля казаков--запорожцев! Где, в свое время, располагались пять Запорожских Сечей казаков--украинцев, что прославили Украину далеко за ее пределами! Поэтому и называют украинский город по-украински: "Січеслав". От слов "Січ" і "Слава"! А Вам -- ганьба!
Imia
21.03.2015
хватит называть мой родной город ссычеславом
Габшидзе С. Г.
04.01.2015
Денег на зарплату и не будет пока руководство завода "Южмаш" живут как эмиратские шейхи. Но бороться нужно.
Прохожий
01.01.2015
Ганьба!
Петр
16.11.2014
Организация ЖИВАЯ и работает на благо жителей Днепропетровска!Спасибо ВАМ, друзья, за работу!
Татьяна
15.11.2014
Я хочу передать системы для вливания крови госпиталю- 10 упаковок. Примет с частных рук госпиталь такую помощь?
1 2 3 4
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее