Майдан Сичеслав

Общественная организация "Майдан Січеслав"

Популярность темы «Майдан Сичеслав»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Наталья
14.02.2019
ДеЦЕНТРАлизация транспорта произошла на 100%- маршрутки с Павлограда и Новомосковска не довозят до центра......Заплатите лишние 14 грн, потратьте лишний час и попытайтесь не порвать одежду, пытаясь влезть в переполненную маршрутку, конечно если догоните и растолкаете всех соотечественников......До такого ни один мэр не додумывался.....Спасибо за заботу- поддержка на выборах от благодарных пассажиров гарантирована!
Артек
05.04.2016
Узнав, что в Днепре есть общественная организация Майдан-Сичеслав, которая всем помогает, обратились коллективно и мы. Три месяца тому назад отправили по электронке письмо-подробное описание нашей проблемы. До сих пор ни слуху, ни духу. На наш телефонный звонок услышали крайне нелюбезный ответ.
игорь
04.11.2015
все? бобик сдох? и правильно. нужно было сразу весь этот сброд разогнать ссаными тряпками.
петрович
15.08.2015
все фигня....сич,казаки,крипаки....какое то ретро - болото....на улице 21 век...а вы живете с вовернутой назад головой...
Віктор
22.05.2015
Алексей Петрович Сухов - 100% !!!!
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Imia, это Вы, тупой и примитивный человек, не знающий истории и своего края, и народа, среди которого живете, называете город черти--как! А люди знают, что нынешняя Днепропетровская обл -- это земля казаков--запорожцев! Где, в свое время, располагались пять Запорожских Сечей казаков--украинцев, что прославили Украину далеко за ее пределами! Поэтому и называют украинский город по-украински: "Січеслав". От слов "Січ" і "Слава"! А Вам -- ганьба!
Imia
21.03.2015
хватит называть мой родной город ссычеславом
Габшидзе С. Г.
04.01.2015
Денег на зарплату и не будет пока руководство завода "Южмаш" живут как эмиратские шейхи. Но бороться нужно.
Прохожий
01.01.2015
Ганьба!
Петр
16.11.2014
Организация ЖИВАЯ и работает на благо жителей Днепропетровска!Спасибо ВАМ, друзья, за работу!
1 2 3 4 5
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее