Кутузов Михаил

Депутат Днепровского городского совета 7 созыва

Популярность темы «Кутузов Михаил»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Как обычно
26.04.2018
Пообещал помочь с проведением субботника (предоставить инвентарь и саженцы) по итогу ни того не другого !хорошо что он не один избранник, и есть ответственные люди которые оперативно решили вопрос!
Владислав
30.03.2018
Этот депутат много обманивает людей, сделал помощь моему соседнему дому на250 тысят, остальный не чего, но на собраниях обманывает, сам лично слышал.Как он присваевает другого депутата работы.
Петр
03.03.2017
Врет и не краснеет!
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее