Курячий Максим

Народный депутат Украины 8 созыва

Популярность темы «Курячий Максим»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Новости по теме Читать все новости
Читать все новости
Комментарии
Чечеловский район
23.04.2019
Спасибо! просто спасибо
Светлана
12.03.2018
Какую бы политическую силу он не представлял, без сомнения, это политик нового поколения: работает на результат и других политиков оценивает по конкретным результатам их работы!
Грегорий
01.09.2015
Вылитый Вилкул,токо шо без очков.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее