Кучугура Максим

Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов

Популярность темы «Кучугура Максим»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Андрей
08.11.2018
Очень жадный и подлый человек.
Людмила Щербакова
05.06.2018
Я пытаюсь лично пообщаться с депутатом Максимом Кучугурой, В день приема в НВК 147 его никогда не видела, номер телефона его помощница не дает, Я - избиратель депутата не могу выйти на личное общение.Мне необходимо обсудить с ним лично мой личный вопирос Как это сделать???
Сергей
14.06.2017
На Левобережном недавно открыл футбольное поле и помог нашему Осбб !от нас спасибо ему и его команде. Ребята работают на совесть.
Денис
08.05.2017
Судить людей нужно по результатам - на Левобережном построил бювет , единственный между прочем в городе ,дорогу к школе сделал .слов на ветер не бросает. Кроме респекта -ничего не скажу.
Марина
21.10.2016
Один из немногих, кто работает для людей. То, что просили, выполнил. Всем тем кто пишет про мошенник и подлый - аргументируйте!
Виталий
26.09.2016
Мошенник,который кинул много людей в Кривом Роге.
Наталья
14.12.2015
Реально работает на округе
галина
10.12.2015
Полностью поддерживаю предыдущего комментатора - работает не для отмазки, а с серьезным подходом к проблеме. Максим Васильевич,Спасибо за крышу!!!
Иванна
02.12.2015
Единственный, кто РЕАЛЬНО работает на округе - освещение отремонтировал, установил отличную детскую площадку (а не два колеса и качалку!!!), а в соседнем подъезде, где много пенсионеров и жителей льготных категорий, помог установить счетчик за деньги гор. бюджета. Прежде чем писать гадости - подумайте, а не связан ли комментарий с Вашей личной завистью или ленью
Андрей
04.11.2015
Ужасный, подлый и оооочень жадный человек.
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее