Крупский Анатолий

Экс-заместитель мэра Днепропетровска

Популярность темы «Крупский Анатолий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Леха Кухаренко из Кривого рагу
17.06.2019
... и при всем ЭТОМ ЗА него голосовали... То ли люди с ума посходили. Сейчас "политическая сила" медведчука (не могу эту ничтожную дрянь писать с большой буквы), габиновича и бойко легко проходит в парламент. Крупского только среди них не хватает. Ах, да - про ваню куличенко еще забыли. Они тоже с спичке этой партийки? Жаль, убили мотороллу и захарченку - они были бы в первой пятерке списка вместе с медведчуком...
Леха Кухаренко из Кривого рагу
22.05.2019
Я верю Крупскому!
Дніпро
19.07.2016
Громадянин Крупський,а ви не хочете всім нам розповісти як на майдан тітушок відправляли,як ви біля ОДА зєками керували!? Розкажіть як ви гроші з бюджету крали про схеми свої розкажіть!Чи може нам самім це в цифрах оприлюднити!?Дивно! А чому ви досі не в тюрязі!?
Юра
16.02.2015
Гнать Крупского!!! и по дальше ,а лучше судить.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее