Крупский Анатолий

Экс-заместитель мэра Днепропетровска

Популярность темы «Крупский Анатолий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Леха Кухаренко из Кривого рагу
17.06.2019
... и при всем ЭТОМ ЗА него голосовали... То ли люди с ума посходили. Сейчас "политическая сила" медведчука (не могу эту ничтожную дрянь писать с большой буквы), габиновича и бойко легко проходит в парламент. Крупского только среди них не хватает. Ах, да - про ваню куличенко еще забыли. Они тоже с спичке этой партийки? Жаль, убили мотороллу и захарченку - они были бы в первой пятерке списка вместе с медведчуком...
Леха Кухаренко из Кривого рагу
22.05.2019
Я верю Крупскому!
Дніпро
19.07.2016
Громадянин Крупський,а ви не хочете всім нам розповісти як на майдан тітушок відправляли,як ви біля ОДА зєками керували!? Розкажіть як ви гроші з бюджету крали про схеми свої розкажіть!Чи може нам самім це в цифрах оприлюднити!?Дивно! А чому ви досі не в тюрязі!?
Юра
16.02.2015
Гнать Крупского!!! и по дальше ,а лучше судить.
Рейтинг
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее