Крупский Анатолий

Экс-заместитель мэра Днепропетровска

Популярность темы «Крупский Анатолий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Леха Кухаренко из Кривого рагу
17.06.2019
... и при всем ЭТОМ ЗА него голосовали... То ли люди с ума посходили. Сейчас "политическая сила" медведчука (не могу эту ничтожную дрянь писать с большой буквы), габиновича и бойко легко проходит в парламент. Крупского только среди них не хватает. Ах, да - про ваню куличенко еще забыли. Они тоже с спичке этой партийки? Жаль, убили мотороллу и захарченку - они были бы в первой пятерке списка вместе с медведчуком...
Леха Кухаренко из Кривого рагу
22.05.2019
Я верю Крупскому!
Дніпро
19.07.2016
Громадянин Крупський,а ви не хочете всім нам розповісти як на майдан тітушок відправляли,як ви біля ОДА зєками керували!? Розкажіть як ви гроші з бюджету крали про схеми свої розкажіть!Чи може нам самім це в цифрах оприлюднити!?Дивно! А чому ви досі не в тюрязі!?
Юра
16.02.2015
Гнать Крупского!!! и по дальше ,а лучше судить.
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее